DOĞAL GÜZELLİK VE YAŞAMA KATTIKLARI

2014-02-11 23:57:00

 Hayata güzellikler katmak istersin güzellikler kattığın gibi bu güzellikleri doyasıya yaşamak ve bu güzellikleri pürüzsüz insana canlılık veren bir mekan içinde için de olsun istersin. Bu mekan ki seni doğadan koparmasın karanlıklar içinde bırakmasın senin yaşama sevincini alıp hayat ile önüne engeller koymasın.

            Aslı toprakta olan bir madde olup işlendiğinde sana ve hayata dair güzellikler sunan bir objedir. Bu obje ustalar elinde işlendiğinde neden nasıl olmuş farkında bile olmazsın sadece bu güzelliklerin büyüsüne kapılır gidersin. Hayatında birçok yerde karşılaşırsın kimi zaman canını acıtır kimi zaman güzellikler sunar. Mekan olarak nerde olursan ol nerde yaşarsan yaşa hayatın içinde daima onu görür ve onu hissedersin. Bazen de görmezlikten gelir ve onun sana sunduğu güzelliklerin önünden gelip geçersin. Senin hayata bakış açını değiştirir ve değiştirmekle kalmaz sana hayatta kolaylar sağlar.

            Cam seni rüzgarın soğuğundan yağmurun ıslaklığından karın seni üşütmesinden korur sessizce korur ama seni bu güzelliklerin hiç birinden mahrum bırakmaz kimi zamanda orda olduğunu unutmaman için sana küçük oyunlar oynar. Aslında hayatın vazgeçilmezidir.  Her alanda yanındadır aslında senin yaşamanı kolaylaştırmak ve en önemlisi sana kendini tanımayı nasıl biri olduğunu göstermek için karakter katar üzerinde bulunduğu mekana içtenlik kazandırır ve ayrı bir güzellik ayrı bir hava verir en önemlisi eşsiz bir güzellik sağlar. Bulunduğun yeri sana yaşanır hale getirmekle kalmayıp seni doğanın güzelliklerinden hiçbir şekilde engel olmaz. 

www.adalicam.com.tr

0
0
0
Yorum Yaz